تشک

تشک ها از مهم ترین لوازم اتاق خواب به حساب می آیند زیرا انتخاب یک تشک بی کیفیت فرد را دچار کمر درد می کند. در بازار نمونه های زیادی از انواع تشک تخت وجود دارد اما انتخاب یک تشک با کیفیت، با دوام و استاندارد بسیار با اهمیت است به این علت که تشک غیر استاندارد فرد را دچار درد های عضلانی کرده و ممکن است حتی عواقب جدی تری مانند دیسک گردن ایجاد کند. شما می توانید با مراجعه به سایت چوب انواعی از تشک های ساده، فنری، طبی و غیره را مشاهده و خریدرای نمایید. تشک های موجود در این سایت کاملا مطابق با استاندارد ساخته شده اند و هیچ گونه مواد مضری در ساخت این محصولات به کار نرفته است. 

 تشک


همه ما برای یک خواب شبانه خوب نیاز به یک تشک مناسب داریم تا بعد از بیدار شدن از خواب، احساس کسلی و بی حالی نداشته باشیم. تشک یک وسیله مهم برای سلامت و خواب آرام است. برای بیشتر افراد اتفاق افتاده است که هنگام بیدار شدن از خواب دچار بدن درد و کوفتگی شده اند که یکی از دلایل آن استفاده از تشک نامناسب است. 
قبل از خرید تشک باید نیاز های خود را در زمان خواب بشناسید. وضعیت بدنی و وضعیت اتاق خواب و زندگی خود را بسنجید و اندازه تخت خود را انتخاب کنید. یک تشک خوب باید به گونه ای باشد که از سطح تخت خواب شما بالاتر بوده و دارای فنرهای قوی باشد. همچنین از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد. تمامی این ویژگی هایی که گفته شد را می توانید در سایت چوب پیدا کنید و مطمئن شوید که یک خرید مناسب انجام داده اید. 

انواع تشک


انواعی از تشک ها در سایت چوب موجود می باشند که چند نمونه از آن ها را توضیح می دهیم:

تشک فنری


تشک های فنری از ساده ترین انواع تشک ها می باشند که دارای دو نوع طبی و ساده هستند. تقریبا می توان گفت این نوع تشک تخت، قیمت پایین تری نسبت به بقیه دارد و بیشتر برای افرادی که وزن کمتری دارند استفاده می شود.

انواع فنر تشک


یکی از مواردی که باید در انتخاب تشک در نظر گرفت ساختار فنر است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. فنر های این تشک ها 4 نوع می باشند: 
فنر های متصل: این فنر ها به دلیل این که از یک سیم طویل ساخته شده اند به این نام معروف شده اند. این نوع از فنر ها دارای خاصیت فنری هستند که یک گزینه مناسب برای شما می باشند. اتصال فنرهای این تشک ها به یکدیگر باعث نرمی تشک می شود و برای کودکانی یا افرادی که هیچ نوع عارضه ی استخوانی یا مفصلی ندارند بسیار مناسب است و خوابیدن بر روی آن برای آن ها بسیار لذت بخش است.
فنر بونل: فنر های استفاده شده در این تشک ها از اولین نوع فنری است که در تشک ها استفاده شده که به یک ساعت شنی شبیه است و با کاهش و یا افزایش فشار این قسمت جمع شده و یا باز می شود. 
فنر افست: این نوع از فنرها یکی از سازگارترین انواع فنرها می باشند آن ها ساختاری شبیه فنر بونل دارند یعنی مانند ساعت شنی هستند. این فنر ها از یک مربع لولا شکل در قسمت پایین و بالا ساخته می شوند که با فنری در آن به هم متصل شده اند و این باعث شده که در هنگام فشار انعطاف پذیر باشد. 
فنر منفصل یا فنر های پاکتی: این تشک ها بسیار مناسب هستند که یکی از دلایل شهرت این تشک ها حفظ سلامتی و تندرستی می باشد. این نوع از تشک ها به گونه ای هستند که اگر یک نفر از تخت پایین آمد خواب فرد دیگر خراب نمی شود. این نمونه از فنر ها به جای اینکه با دیگر فنر ها سیم کشی شوند در محفظه ای پارچه ای مانند پیچیده شده اند. 
این نوع از تشک ها بسیار گران می باشند. این تشک ها می توانند یک خواب آرام همراه با آرامش و استراحت بیشتر برای شما فراهم می کند.  

تشک طبی


تشک های دارای فنر طبی از دیگر تشک ها سفت تر هستند و معمولا توسط افراد تحت درمان مورد استفاده قرار می گیرند. بی کیفیت بودن آن سلامتی را به خطر می اندازد. ویژگی مهم این نوع از تشک ها این است که به افرادی که دچار مشکلات ستون فقرات هستند کمک می کند تا یک خواب خوب و راحت داشته باشد. در این نوع تشک ها وقتی افراد بر روی آن ها دراز می کشد تشک فقط به اندازه دو سانت داخل می رود و یک گزینه عالی برای افرادی است که مشکلات دیسک و ستون فقرات دارند است.
تشک  طبی  رویال یکی از پر طرفدار ترین نوع تشک های موجود در بازار است که این تشک ها از دو فنر به هم متصل شده و از دو فنر از هم جدا شده استفاده می کنند. این نوع از تشک ها هیچ گونه فرو رفتگی در حین خواب ندارند. 
این نوع از تشک طبی برای افرادی که در گذشته عمل های داشته اند بسیار مناسب است و حتی برای افراد سالمند  که استخوان های ضعیفی دارند بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

تشک مموری فوم


در این تشک میزان فشار وارد شده به قسمت های مختلف بدن متفاوت است که این ویژگی باعث خون رسانی بهتر به بدن و محافظت کامل از ستون مهره ها  و کمر و جلوگیری از درد های عضلانی می شود. این نوع از تشک دارای خاصیت طبی بیشتری در مقایسه با دیگر مدل های فنری برخوردار است. این نوع تشک نسبت به دیگر تشک ها کمی گران تر است. 

تشک آبی 


در این نمونه تشک در کنار فوم و الیاف از آب استفاده شده که قابلیت تغییر دمای آن به صورت دلخواه وجود دارد. با این وجود تتشک آبی یک گزینه عالی برای افرادی است که دارای کمر درد و گرفتگی عضلانی هستند . حتی می توانید در فصل های گرم سال با کم کردن دمای تشک از خوابیدن روی تشک خنک نهایت لذت را ببرید.

تشک لاتکس


این نوع از تشک از یک روکش حساسیت زا و پلاستیکی برخوردار است. تقریبا این محصول ظاهری شبیه تشک های دیگر دارند  و لاتکس در داخل آن ها استفاده شده. لاتکس نسبت به تشک مموری از انعطاف بیشتری دارد و به علت ضخامت کمتر وزن تشک کمتر است. 

تشک فنری متصل


این نوع از تشک ها از قدیمی ترین تشک ها به حساب می آید. در بدنه این تشک فنر های استفاده شده که دارای انعطاف بالای هستند . در این تشک ها فنر به دو شکل متصل و منفصل استفاده شده است. در تشک فنری متصل فنرها در سراسر تخت به هم متصل می باشند.

ویژگی ها و مشخصات تشک در سایت چوب


تشک های موجود در سایت چوب دارای ویژگی های استانداردی هستند که برخی از آنها عبارتند از:

فنر


نوع فنر بندی تشک و ضخامت آن در کیفیت تشک تاثیر دارد. تشک های موجود در این سایت  دارای دوام بالایی هستند به گونه ای که اگر دو نفر با هم روی تشک باشند با تکان خوردن یک نفر دیگری متوجه نمی شود و سر و صدا هم ایجاد نمی کند.

راحتی


یک تشک مناسب باید یک تکیه گاه عالی برای بدن شما باشد. به گونه ای که ستون فقرات شما را در وضعیت ایستاده بتوانند نگه دارند. پس یکی از ویژگی های این تشک ها این است که بسیار بسیار راحت هستند و فرد می تواند به راحتی بر روی آن به خواب برود. 

اسفنج


ویژگی دیگر این محصولات اسفنج مناسب آن ها است. این نوع از تشک ها دارای اسفنجی متراکم تر و سفت تر هستند و این نشانه طبی بودن آن ها است.

فضا


ویژگی مهم این تشک ها فضای آن است که اندازه آن متناسب با جثه افراد است و هر فرد در خواب 60 تا 40 مرتبه غلط می زند. پس یک تشک کوچک راحتی و آزادی زمان خواب را از شما می گیرد.

محافظ تشک


تشک ها دارای یک محافظ هستند تا تشک زود کثیف نشود و عمر رویه تشک زیاد شود و بتوانید به مدت طولانی از آن استفاده نماید. 

مزایای خرید تشک به صورت اینترنتی از سایت چوب


یکی از مزایای خرید اینترنتی تشک در سایت چوب این است دسترسی به محصولات و خدمات در هر ساعتی از شبانه روز وجود دارد. یعنی محدودیت زمانی برای فروشگاه های اینترنتی وجود ندارد و شما در هر زمانی که بخواهید می توانید خرید خود را انجام دهید. 
یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی این است که با تنها چند کلیک ساده می توانید تمامی محصولات سایت را ببینید و محصول مورد نظر را انتخاب نماید. و بدون اینکه وقت و زمان خود را هدر بدهید با خرید اینترنتی محصول مورد نظر خود را خریداری می کنید.
از دیگر مزیت های خرید از این سایت این است که با مراجعه به سایت می توانید تنوع بیشتری از محصولات این سایت را ببینید و به راحتی مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت ها یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی است که می توانید درباره کالای مورد نظر خود به خوبی تحقیق کنید و قیمت ها را مقایسه کنید و بهترین کالا را با بهترین قیمت خریداری کنید.

محصولات اخیرا مشاهده شده