صندلی اُپن

صندلی اپن در مدل های مختلف و طیف رنگی گسترده انتخاب مناسبی برای آشپزخانه می باشد. از ویژگی های این صندلی می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد که با این قابلیت به راحتی می توان ارتفاع صندلی را کم یا زیاد کرد تا به ارتفاع دلخواه رسید. برای خرید این مدل صندلی باید به ارتفاع، استحکام، ظاهر وشکل، جنس روکش دسته ها و تکیه گاه، جای پای صندلی و میزان فضای اشغالی توجه کرد. سایت چوب به شما این امکان را می دهد که قیمت ها را مقایسه کنید و بسته به بودجه ی مورد نظر صندلی ایده آل خود را با خیال راحت، وقت بیشتر، قیمت مناسب و طرح دلخواه تهیه کنید.

صندلی اپن

در هر خانه ایی، اشپزخانه مهم ترین جای خانه برای خانم های خانه دار است و این روزها با توجه متراژ کوچک خانه سعی میشود که هم اشپزخانه را کاربردی ساخت هم وسایلی که در ان قرار میگیرد. صندلی اپن یکی از این وسایل کاربردی است که هم میشود با کانتر خانه یک میز غذا خوری زیبا ساخت  هم با چیدمان مناسب آنها، زیبایی خانه و اشپزخانه را دوچندان کرد. انتخاب مناسب این صندلی موجب می شود که در طولانی مدت، اثر مضری روی بدن انسان نداشته باشد.
یکی از مزایای اشپزخانه اپن این که است چون هیچ دیواری ندارد و با فضای خانه تقریبا یکی میشود، خانه را بزرگتر نشان میدهد و در زمانی  که عزیزان تان مهمان شما هستند هم میتوانید در حالی که وسایل پذیرایی را آماده میکنید با آنها صحبت کنید .اگر آشپزخانه تان صندلی اپن داشته باشد، این راحتی را چندین برابر میکند.
ترکیب کانتر و صندلی اپن هم بسیار زیبا و کاربردی است هم میتوان زیر کانتر چند کابینت تعبیه کرد که این استفاده بهینه از فضای محدود است.

کاربرد های متفاوت صندلی اپن در خانه

دکوراسیون داخلی خانه با توجه به سلیقه خانواده و به خصوص خانم خانه  طراحی می شود. اما صندلی اپن کاربرد خاص و مشخصی دارد که موجب می شود جای آن همیشه کنار کانتر آشپزخانه باشد.
هرچند صندلی اپن می تواند یکی از کاربردی ترین وسائل آشپزخانه باشد، اگر منزل شما دارای پنجره های بزرگ با ویوی دلنشین است، می توانید با یک میز کوچک و صندلی اپن فضایی دنج در خانه خود بسازید.
به طور کلی صندلی اپن با دو مدل پشتی(تکیه گاه) ساخته می شود که به شرح زیر است :

تکیه گاه کامل : برای راحتی ونشستن طولانی مدت انتخابی مناسب است.
بدون تکیه گاه : راحتی کمتری نسبت به تکیه گاه کامل دارد. در صورتی که نمی خواهید مدت زمان طولانی از صندلی استفاده کنید صندلی اپن بدون تکیه گاه مناسب ترین انتخاب می تواند باشد.
معمولا از صندلی اپن بدون تکیه گاه برای رستوران ها و کافه ها و از صندلی اپن تکیه گاه کامل  در منزل برای راحتی بیشتر استفاده می شود.
صندلی اپن سبک های متفاوتی نیز دارد که بسته به سلیقه و دیزاین منزل یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد.

صندلی مخصوص میز کار

میتوانید با انتخاب یک صندلی اپن راحت که دسته و پشتی نرم داشته باشد، به عنوان یک صندلی برای میز کار خود استفاده کنید.

زیر گلدان

میتوان از صندلی اپن های بدون پشتی به عنوان یک استند زیبا برای انواع گل های آپارتمانی استفاده کرد.

برای خرید صندلی اپن به چه ویژگی هایی توجه کنیم؟

پایه های صندلی اپن

باید توجه داشت که هنگام خرید صندلی اپن، پایه صندلی محل مناسبی برای قرار گیری پاها داشته باشد چرا که ارتفاع زیاد این صندلی ها باعث می شود پاها آویزان بماند و ممکن است برای مدت طولانی باعث خستگی پاها شود.
پایه های صندلی معمولا از جنس چوب و فلز می باشند.

ارتفاع صندلی اپن

ارتفاع صندلی اپن در انتخاب این صندلی ها بسیار مهم است.
ارتفاع صندلی باید با اپن آشپزخانه هم خوانی داشته باشد، چرا که اگر ارتفاع صندلی بلندتر از اپن باشد باعث می شود شما خم شوید و ممکن است به ستون فقرات آسیب برساند. و اگر صندلی از اپن خیلی کوتاه تر باشد دستانتان فاصله زیادی با اپن خواهد داشت که این امر باعث می شود شما حس خوبی نداشته باشید.

پایداری و ثبات صندلی اپن

در انتخاب صندلی اپن باید به ثبات آن توجه داشت زیرا معمولا این صندلی ها روی یک پایه قرار دارند، و باید به ثبات و ایستایی آن توجه داشت.

سبک و مدل صندلی آشپزخانه

باید در نظر داشت که سبک این صندلی ها با دکوراسیون منزل هم خوانی داشته باشد، برای ایجاد فضای رسمی تر و راحتی بیشتر صندلی اپن دسته دار مناسب تر است، صندلی اپن بدون دسته فضای کم تری را اشغال می کند، به همین سبب می توان تعداد بیشتری از آن ها را تهیه کرد.

ویژگی های صندلی اپن در سایت چوب

جنس

 جنس صندلی اپن هم در کیفیت هم در زیبایی هم در نوع دکوراسیون منزل تاثیر گذار و مهم است و صندلی اپن در انواع فلزی، چوبی، پلاستیکی و.. ساخته میشود.

رنگ 

 همانطور که صندلی اپن در جنس های مختلف ساخته میشود. در رنگ های مختلف و باتوجه به سلیقه های مختلف نیز رنگ بندی میشوند و هر کسی متناسب با فضای خانه  رنگ  مورد نظر خود را انتخاب میکند. سایت چوب این تنوع را برای مشتریان خود فراهم کرده تا صندلی اپن را در رنگ ها و طرح های مختلف خریداری کنند، از جمله:

صندلی اپن سفید
صندلی اپن قهوه ای
صندلی اپن زرد
صندلی اپن فانتزی 

ارتفاع

صندلی اپن، یک صندلی بلند است و این ارتفاع باید مناسب باشد تا هر کسی با هر جثه ای، مشکلی در استفاده از صندلی نداشته باشد و باعث نشود که خیلی خم شود یا خود را بکشد همین ویژگی استفاده از آن را در خانه و مکان های تفریحی مانند کافه ها بسیار پرکاربرد کرده است.

انواع صندلی اپن در سایت چوب

صندلی اپن با طرح های مختلفی که دارد کاربردهای متفاوتی می تواند داشته باشد، مثلا در ادارات، آرایشگاه ها، رستوران ها، کافه ها و حتی به عنوان استند گلدان نیزمی توان از آن استفاده کرد. قبل از خرید صندلی اپن به جنس کفپوش و استایل خانه یا محل کار و ارتفاع اپن باید توجه داشت. برخی صندلی های اپن به صورت تلفیقی چوب  _  فلز ساخته می شوند. در این مدل ها سرد بودن فلز در کنار گرمی چوب ترکیب دلنشینی ایجاد می کند.

مدل فلزی

صندلی اپن فلزی با چهار چوب مقاوم , بدنه تمام فلز و طراحی خاص یک گزینه مناسب برای دکوراسیون کلاسیک می باشد. تنوع طرح در صندلی اپن فلزی به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح مناسب با دکوراسیون منزل خود را انتخاب کنید.این صندلی های مقاوم تر و محکم تر از سایر صندلی ها میباشد و داری پایین تنه از جنس استیل یا آلومینیوم است.

مدل بدون پشتی و با پشتی

صندلی های با پشتی که نسبت به صندلی های دارای پشتی محکم تر و دارای انعطاف پذیری یبیشتر است و بیشتر از بدون پشتی مورد استفاده قرار میگیرد

صندلی اپن چوبی

 از محبوب ترین صندلی های اپن چوبی هست که انواع رنگ و جنس های چوب مختلف شامل چوب گردو توسکا بلوط و... دارد. که سایت چوب انواع صندلی اپن در طرح و رنگ مختلف را دارد. معمولا چوب حس سر زندگی را به ما می دهد، چرا که از طبیعت برگرفته شده است. چوب می تواند در دکوراسین منزل یا محل کار نقش به سزایی داشته باشد، صندلی اپن چوبی مقاوم ترین انتخاب برای دکوراسیون کلاسیک منزل یا محل کارمی باشد، معمولا صندلی های چوبی گران تر هستند اما هیچ گاه قدیمی نمی شوند.

صندلی اپن فلزی جک دار 

صندلی اپن فلزی جک دار با قابلیت تنظیم ارتفاع از پایه هایی با استحکام بالا برخوردار است. برای جلوگیری از زنگ زدگی در برابر رطوبت در آشپزخانه پایه این صندلی با پوشش نیکل_کروم آبکاری می شوند.

صندلی اپن پلاستیکی 

از مزایای  صندلی اپن پلاستیکی می توان به سادگی، قیمت مناسب و سبکی آن اشاره کرد. که به همین سبب باعث محبوبیت بیشتری نسبت به سایر صندلی ها شده. این مدل صندلی به دلیل انعطاف پذیری بالای پلاستیک در طرح ها و رنگ های متنوع به بازار عرضه می شوند.

صندلی اپن حصیری

از آنجایی که حصیر جنسی طبیعی دارد در دکوراسیون داخلی زیاد دیده می شود. این مدل صندلی از کیفیت بافت بالایی برخوردار است و وزن سبک آن باعث می شود طرفداران بیشتری نیز داشته باشد. این نوع صندلی به دلیل بافت چوبی در نشیمن گاه برای نشستن طولانی مدت انتخاب مناسبی نمی باشد.

صندلی اپن چرخشی 

یکی از بهترین ویژگی های این مدل صندلی چرخش 360 درجه به چپ و راست می باشد که باعث می شود فضای بیشتری برای کاربر وجود داشته باشد و بدون نیاز به بلند شدن صندلی را به هرسمتی چرخاند و به راحتی بدن خود را جا به جا کرد.

مزایای خرید آنلاین از سایت چوب

از مزیت های خربد آنلاین صندلی اپن می توان به تنوع در جنس آن اشاره کرد  که این ویژگی می تواند با هر سلیقه ای سازگار باشد.
یکی دیگر از مزیت های خرید آنلاین صندلی اپن، امکان خرید تکی آنهاست، مثلا در یک آپارتمان نقلی کوچک که جایی برای میز ناهارخوری وجود ندارد می توان با استفاده از هر تعداد از این صندلی ها در کنار اپن جایی برای نشستن ایجاد کرد .هم چنین به دلیل نیاز نبودن میز و فروش تکی معمولا هزینه کمتری به خانواده ها تحمیل می شود.

از دیگر مزایای خرید آنلاین صندلی اپن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید از منزل

خرید آنلاین هر وسیله ایی از جای مطمئن بسیار راحتر از خرید حضوری است. و بدون هیچ رفت و آمدی وترافیکی و در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در روزهای  های تعطیل خرید کنید. بخصوص  در این که روزها با توجه به پاندمی کرونا میتوانید به راحتی در منزل خود  صندلی اپن زیبای خود را خرید کنید. 

تنوع بیشتر با خرید آنلاین

از همه مهمتر که با خرید آنلاین از سایت چوب تنوع بیشتری را مشاهده خواهید کرد. و تصاویر هر جنس مدل ورنگی از صندلی اپن  را مشاهده خواهید کرد.

مقایسه قیمت

با خرید آنلاین از سایت چوب میتوانید به مقایسه قیمت بپردازید و در مورد محصول مورد نظر خود و قیمت آنها کاملا تحقیق کنید، و میتوانید با قیمت پایین تری نسبت به فروشگاه ها خرید خود را انجام دهید.

محصولات اخیرا مشاهده شده