جا کفشی و جا لباسی

ایجاد نظم و انضباط در خانه از مهم ترین اصول برای داشتن یک دکوراسیون داخلی زیبا است. جاکفشی و جالباسی می توانند با گنجاندن وسایل در خود در این امر کمک زیادی کنند. جاکفشی ها و جالباسی های موجود در فروشگاه اینترنتی چوب با کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار گرفته و از طرح های مختلفی برای ساخت آنها استفاده شده است. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی چوب، به راحتی و به صورت همزمان چندین جاکفشی و یا جالباسی را به صورت همزمان مقایسه کرده و یکی از آنها را با قیمت مناسب و با ارسال رایگان تا درب منزل خریداری کنید.

جاکفشی و جا لباسی


جاکفشی و جالباسی دو وسیله ای هستند که وجود آنها در هر خانه ای ضروری و لازم است. ایجاد نظم در خانه و قرار دادن وسایل در جای مناسب، موجب می شود که فضای داخلی دکوراسیون خانه شما بهتر جلوه داده شود. در گذشته لباس ها و یا انواع کفش های افراد خانه در طاقچه و یا بقچه هایی مخصوص قرار می گرفت. اما امروزه این روند تغییر کرده و انواع جا کفشی و جا لباسی در مدل ها و با طرح های مختلف در بازار یافت می شوند. با قرار دادن لباس و کفش در جای مناسب، به افزایش طول عمر آنها نیز کمک می شود. سایت چوب نیز در زمینه فروش انواع جا کفشی و جا لباسی پیشگام بوده و محصولات متنوعی را روانه بازار می کند.

آشنایی با انواع جا کفشی و جالباسی در سایت چوب


جاکفشی های ساده


این نوع از جا کفشی را احتمالا بارها در منازل دوستان و آشنایان دیده و یا اینکه خودتان از آنها در خانه استفاده می کنید. همان طور که از نام آنها پیداست، این جاکفشی ها ظاهر ساده و بدون طرحی داشته و به همین دلیل برخی از افراد سادگی آنها را می پسندند. این جا کفش ها دو درب داشته و دارای طبقه های متعددی هستند. درب های این جا کفشی ها معمولا به صورت کتابی باز شده و فضای خوبی برای گنجایش چندین جفت کفش خواهند داشت.

جاکفشی های ایستاده


این جا کفشی ها با توجه به فرم و قالبشان که به صورت مستطیل است، طبقات زیادی دارند و می توان آنها را یکی از پر ظرفیت ترین انواع جاکفشی برای گنجاندن انواع مختلف کفش دانست. با توجه به ظاهر و فرم کلی آن، جاکفشی های ایستاده حجم کمی از فضا را اشغال کرده و به همبن مناسب استفاده در انواع آپارتمان ها و خانه هایی با متراژ پایین است. در برخی از این جاکفشی ها نیز آیینه ای تعبیه شده است که می توان از آنها به عنوان یک وسیله چندکاره استفاده کرد.

ادغام جا کفشی و جا لباسی


یکی از انواع وسایل بسیار مناسب و مورد استفاده در آپارتمان ها و یا سوییت ها، استفاده از این وسیله است. طراحان در اقدامی جالب و با استفاده از ایده های خلاق توانسته اند وسیله ای را بسازند که در قسمت بالا جا لباسی بوده و در قسمت پایین به عنوان جا کفشی از آن استفاده می شود. این کار موجب می شود که حجم کمی از فضا توسط این وسیله اشغال شده و فضا برای استفاده از انواع وسایل دیگر نیز فراهم شود. با استفاده از این وسیله کاربردی می توانید با یک تیر به صورت همزمان دو نشان را بزنید.

جاکفشی های فانتزی


این نوع از جاکفشی ها در طرح های مختلف و در رنگ های جذابی تولید و روانه بازار می شوند. اگر شما برای اولین بار یکی از انواع این جاکفشی ها را ببینید، ممکن است تشخیص ندهید که این وسیله یک جاکفشی است. این جاکفشی ها با الهام از شکل وسایل مختلف تولید شده و دارای طبقه ها و یا درب های مختلفی هستند. اگر به انواع وسایل فانتزی علاقه مند هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که از جا کفشی فانتزی در منزل خود استفاده کنید.

جاکفشی های سنتی


این نوع از جاکفشی ها برای افرادی مناسب هستند که دکوراسیون منزلشان به سبک های کلاسیک و قدیمی چیده شده است. این نوع از جاکفشی ها در رنگ های تیره ساخته می شوند تا بتوانند حس قدیمی و نوستالژیک خود را به مخاطب القا کنند. برخی از این جاکفشی ها دو کاره بوده و در کنار جا کفشی، جالباسی نیز هستند. بهتر است از این جا کفشی ها در دکوراسیون هایی با سبک کلاسیک استفاده کنید. همانند انواع دیگر جا کفشی ها، جاکفشی های سنتی نیز دارای طبقات مختلفی هستند که با توجه به تعداد کفش ها می توانید یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید.

جاکفشی های کنسولی


این نوع از جاکفشی ها به سبک مدرن ساخته شده و مناسب استفاده در منازلی با سبک مدرن هستند. این نوع از جاکفشی ها با استفاده از سبک مینیمال ساخته شده و سادگی آن موجب افزایش زیبایی این نوع از جاکفشی ها خواهد شد. بر روی این نوع از جاکفشی ها می توان انواع وسایل تزیینی را برای افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی قرار داد. مثلا شما می توانید در صورت کمبود فضا، کتاب های خود را در بالای این جاکفشی ها قرار دهید. از دیگر انواع وسایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
گلدان
آیینه
لوازم دکوری

جاکفشی های چند تکه


جاکفشی های چند تکه یکی دیگر از انواع جاکفشی های کاربردی هستند که به راحتی می توان شکل و ظاهر آن را تغییر داد. در هنگام استفاده از این جاکفشی ها، هرگاه شما از ظاهر یکنواخت آن خسته شدید، می توانید در مدت زمانی کم، تکه های مختلف آن را تغییر چیدمان داده و ظاهری جدید به آن بخشید. در واقع شما با این کار تکه های بهم چسبیده یک
پازل را جابه جا کرده و با ایده خلاق خود، ظاهری نوین به آن خواهید داد. این نوع از جاکفشی ها به تازگی تولید و روانه بازار شده اند.

جاکفشی های داشبوردی


این نوع از جاکفشی به دلیل نوع کاربردشان به نام جاکفشی های داشبوردی معروف شده اند. منظور از نوع کاربرد این جاکفشی ها، باز شدن درب آنها به صورت داشبورد ماشین است. قرار دادن کفش و خارج کردن آن در این جاکفشی ها بسیار راحت بوده و کار را برای مصرف کننده آسان خواهند کرد. این نوع از جاکفشی ها بسیار شیک و زیبا هستند و می توان در دکوراسیون های مدرن از آنها نهایت استفاده را کرد. این نوع از جاکفشی ها معمولا در دو طبقه ساخته و تولید می شوند.

جاکفشی های دیواری


این نوع از جاکفشی ها به دیوار متصل شده و دیگر بر روی زمین قرار نخواهند گرفت. اگر شما در طول سال مجبور به تعویض منزل بوده و اجاره نشین هستید، استفاده از این جاکفشی ها می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد زیرا رد نصب آنها بر روی دیوار باقی مانده و می توان در دفعات بعد جاکفشی را بر روی آن قرار داد. این نوع از جاکفشی ها دارای تعداد طبقات زیادی بوده و از این لحاظ می توانند تعداد زیادی کفش را در خود جای دهند.

جاکفشی های نیمکت دار


این نوع از جا کفشی ها در بالای محفظه قرار دادن کفش ها، دارای نیمکتی برای نشستن هستند. در واقع شما می توانید در هنگام کفش پوشیدن و یا درآوردن کفش از پاهایتان بر روی آن بنشینید. در واقع سازنده این نوع از جاکفشی ها توانسته است با ایده ای خلاق، نظر مشتریان زیادی را به محصول خود جلب کند. البته باید عنوان کرد که از این نوع جا کفشی ها بیشتر در ادرات استفاده می شود. البته ذکر این نکته به این معنی نیست که نمی توان از آنها در منازل و یا در دکوراسیون های داخلی استفاده کرد.

جالباسی های ایستاده کلاسیک


این نوع از جالباسی ها به سبک کلاسیک ساخته شده و زیبایی منحصر به فردی دارند. شما بر روی این جالباسی ها می توانید انواع لباس ها را آویزان کنید. این جالباسی ها علاوه بر کاربردهای فراوان برای قرار دادن انواع لباس، می توانند به اتاق شما جلوه ای تازه و کلاسیک ببخشند. با قرار دادن لباس هایتان بر روی این جالباسی، همیشه لباس هایی مرتب و بدون چین و چروک خواهید داشت. همچنین بر روی این جالباسی ها محل هایی برای قرار دادن کروات و یا پاپیون نیز تعبیه شده است.

جالباسی های دیواری


این نوع از جالباسی ها به سبک مدرن طراحی و تولید شده اند. با استفاده از این جالباسی ها می توانید به صورت منظم لباس های خود را بر روی آن قرار داده و علاوه بر نظم، زیبایی را به دکوراسیون داخلی خانه خود بیاورید. در کنار این جالباسی ها همچنین قسمت های دیگری نیز تعبیه شده است که می توانید وسایلی همچون کلیدهای ماشین و یا خانه را قرار دهید. این نوع از جالباسی ها حجم کمی از فضا را اشغال کرده و مناسب استفاده در فضاهای کوچک است.

ویژگی ها و مشخصات جاکفشی و جالباسی در سایت چوب


تحمل وزن بالا


یک جالباسی مناسب باید دارای چنین ویژگی باشد. ممکن است افراد حجم زیادی از لباس را بر روی یک جالباسی قرار دهند. اگر جا لباسی نتواند وزن سنگین لباس ها را تحمل کند، ممکن است پس از مدتی دچار فرسایش و یا شکستگی شود. جالباسی ها ایستاده در این زمینه باید کیفیت بالایی داشته و از مواد مرغوبی ساخته شوند. همچنین این جالباسی ها باید از رنگ کاری مناسبی برخوردار باشند تا پس از مدتی دچار فرسایش نشده و تا سال های زیادی بتوان از آن استفاده کرد.

استفاده از مواد مرغوب و مستحکم در کف جالباسی ها


همان طور که در بالا اشاره شد، یک جالباسی ایستاده باید از مواد با کیفیتی ساخته شود. در کف جالباسی های ایستاده معمولا از سنگ مرمر به صورت لایه ای و نازک استفاده می شود. همچنین در قسمت پایه این جالباسی ها از پلاستیک استفاده می شود. تمامی این مواد به افزایش استحکام و طول عمر جالباسی کمک خواهند کرد. برخی از این جالباسی ها دارای بدنه استیل و فلزی بوده و فلز آنها با استفاده از مرغوب ترین مواد ساخته خواهد شد.

منبت کاری بر روی جالباسی های چوبی


همان طور که در بالا اشاره شد،جالباسی های چوبی و کلاسیک می توانند زیبایی خاصی را به منزل شما ببخشند. بر روی ای جالباسی ها از برش کاری ها و نقش و نگارهای زیبا استفاده شده است. این منبت کاری ها موجب تمایز جالباسی های چوبی از سایر جالباسی ها می شود. منبت کاری های موجود بر روی این جالباسی ها، به دست استادان و طراحان برجسته این هنر ارزشمند طراحی و برش خورده و می توانند چشمان بیننده را به خود جلب کنند. البته باید اشاره کرد که منبت کاری بر روی قیمت این جالباسی ها تاثیر خواهد داشت.

ابعاد مناسب جا کفشی برای منازل


جاکفشی ها در ابعاد مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. بهتر است قبل از خرید جاکفشی به ابعاد و متراژ منزلتان به خوبی دقت داشته باشید تا بتوانید در این زمینه انتخاب مناسبی داشته باشید. همچنین ابعاد جا کفشی بستگی به تعداد افراد خانواده نیز دارد. مثلا خانواده های کم جمعیت به جاکفشی هایی با ابعاد کوچک تر نیاز دارند. به عنوان مثال جا کفشی های کوچک ارتفاع 88 سانتی داشته و عمق آنها 28 سانتی متر است. این نوع از جاکفشی در دو طبقه ساخته می شود.

مزایای خرید جاکفشی و جالباسی از سایت چوب


امروزه خرید انواع وسایل به صورت آنلاین رونق فوق العاده ای گرفته و بسیاری از افراد ترجیح می دهند که لوازم مورد نیازشان را به صورت آنلاین تهیه کنند. خرید وسایل به صورت آنلاین مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به قیمت مناسب محصولات و مقایسه همزمان چند وسیله به صورت همزمان اشاره کرد.

تنوع بالای محصولات


شما می توانید انواع جالباسی و جا کفشی های زیبا و با طرح های مناسب را در سایت چوب دیده و مورد مناسب خود را خریداری کنید. در این سایت جاکفشی هایی با طرح مدرن و یا کلاسیک و متناسب با اندازه و متراژ خانه شما وجود دارد. تنوع بالای محصولات موجب فروش بیشتر خواهد شد و سایت چوب در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و در زمینه تنوع محصولات حرف های زیادی برای گفتن دارد.

برندهای داخلی و خارجی معتبر در زمینه تولید جالباسی و جا کفشی


تمامی محصولاتی که در سایت چوب به فروش می رسند، از برندهای معتبر داخلی و خارجی بوده که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. این برندها در میان مشتریان معروف بوده و اغلب آنها به محصولات این برندها اعتماد دارند. هوم سرویز، یکی از برندهای معتبر در زمینه ساخت جاکفشی و جالباسی است. محصولات ساخت این برند گارانتی پس از فروش داشته و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
در فروشگاه چوب می توانید آخرین مدل ها و به روز ترین طرح های جاکفشی و جالباسی را مشاهده کرده و از بین مدل های متنوع، بهترین انتخاب را داشته باشید.

محصولات اخیرا مشاهده شده