میز عسلی، جلو مبلی، میز تلفن

برای خرید انواع میز عسلی، جلو مبلی و میز تلفن باید به جنس مواد به کار رفته برای ساخت میز و تناسب ابعاد آن با منزلتان توجه کنید. فروشگاه اینترنتی چوب شرایطی را برای شما فراهم کرده است که می توانید در کمترین زمان ممکن، با هزینه ای به صرفه و مقایسه انواع محصولات در یک زمان انواع میز را با طرح ها، رنگ ها و جنس های متنوع خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

میز عسلی، جلو مبلی و میز تلفن

امروزه و در اغلب خانه ها از انواع میز عسلی، جلو مبلی و میز تلفن در سبک ها و طرح های متنوع استفاده می شود. همچنین مدل های گوناگون مبلمان، موجب استفاده از انواع جلو مبلی ها و میز عسلی هایی شده است که با رنگ مبلمان هماهنگ یوده و دکوراسیون منزل را زیبا تر می کنند.
انواع میزها در خانه کاربرد زیادی دارند و برای قرار دادن بسیاری از وسایل و همچنین قرار دادن آنها در مراسمات مختلف از جمله میهمانی ها از آنها استفاه می شود. این میز ها در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید شده و جایگاه آنها در خانه مشخص است.
میزهای جلو مبلی و میزهای عسلی بر طبق آیین میهمان نوازی ایرانیان از گذشته تا به حال برای پذیرایی از میهمانان مورد استفاده قرار می گرفتند. در این بین طرح و نقش آنها از گذشته تا به حال دچار تغییراتی شده است و امروزه برای جلب رضایت خریدار در سبک های مختلف تولید می شند. میزهای تلفن نیز روندی مشابه آنها داشته و تنوع بالایی دارند.

آشنایی با انواع جلو مبلی، میز عسلی و میز تلفن در سایت چوب

جلو مبلی و میز عسلی به سبک سنتی

در منازلی که از دکوراسیون ها و مبلمان سلطنتی استفاده می شود، قرار دادن انواع جلومبلی و میز عسلی با طرح ها و نقش های قدیمی، می تواند هارمونی خاصی را به آن دکوراسیون بخشد. احتمالا شما با دیدن این جلو مبلی ها به یاد ایام گذشته خواهید افتاد. بر روی آنها از فن زیبای منبت کاری استفاده شده است و طرح های حاصل از آن، زیبایی دوچندانی به میزها بخشیده است. این میزها با استفاده از چوب هایی محکم و با دوام ساخته می شوند که نشان دهنده اصالت و کیفیت منحصربه فرد آنهاست.

جلو مبلی و میز عسلی به سبک کلاسیک

این میزها با استفاده از انواع چوب هایی که در طبیعت یافت می شوند طراحی و تولید خواهند شد. طراحان برای ساخت این میزها با الهام از تناژ رنگ چوب و استفاده از رنگ هایی که با رنگ چوب همخوانی داشته باشد، میزی زیبا و با کیفیت را به مشتریان تحویل می دهند. همانند میزعسلی و جلو مبلی های سلطنتی، این میزها نیز با استفاده از هنر منبت کاری مزین و تزیین شده اند. باید اشاره کرد که قیمت این میزها به دلیل استفاده از فن زیبای منبت کاری در مقایسه با دیگر میزها بالاتر خواهد بود.

جلو مبلی و میز عسلی به سبک مدرن

معمولا از این میزها در دکوراسیون های مدرن و در کنار انواع مبلمان مدرن و راحتی استفاده می شود. در مقایسه با موارد ذکر شده در بالا، این میزها بسیار پرطرفدار هستند. در واقع آنها می توانند به سرعت خود را با انواع دکوراسیون های مختلف تطابق داده و از این رو بسیاری از مشتریان جوان به استفاده از این میزها تمایل زیادی از خود نشان می دهند. میزهای مدرن دارای ظاهری ساده و زیبا هستند که با استفاده از خطوط منظم به عنوان طراحی آنها، نظم و جلوه ی خاصی به خود گرفته اند.

جلو مبلی و میزعسلی به سبک روستیک

منظور از سبک روستیک، دکوراسیون هایی هستند که فضایی قدیمی داشته و از نظر ظاهر نیز دارای ظاهری روستایی هستند. این میزها همانند میزهای سبک کلاسیک از چوب های با کیفیتی ساخته و تولید می شوند. اگر بخواهیم از لحاظ طراحی آنها را با انواع میزهای کلاسیک و سنتی مقایسه کنیم، باید اشاره کرد که طراحی بسیار ساده تری در مقایسه با میزهای کلاسیک و سنتی دارند. با استفاده از این میزها در دکوراسیون با سبکی روستیک، زیبایی و تنوع را برای منزلتان به ارمغان خواهید آورد.

جلومبلی و میز عسلی به سبک صنعتی

اگر شما تا به حال این میزها را از نزدیک مشاهده کرده باشید، برای یادآوری انواع وسایل صنعتی را تداعی خواهید کرد. این میزها با استفاده از چوب های مستحکم به همراه فلز ساخته می شوند. این میزها با استفاده از الگوهای خشن طراحی شده اند. منظور از این جمله آن است که این میزها به هیچ کدام از موارد ذکر شده در بالا از لحاظ طراحی شباهت ندارند. بهتر است در دکوراسیون های تلفیقی و صنعتی از جمله درشرکت ها و یا کارگاه های تولیدی از این جلومبلی ها استفاده کرد.

جلومبلی و میزعسلی قایقی

همان طور که از نام این میزها پیداست، در طراحی شباهت خاص و زیادی به قایق دارند. این میزها از یک جلو میزی بزرگ و سه میز عسلی در ابعاد کوچک تر ساخته شده اند. چوب، جز اصلی ترین متریال برای ساخت این میزها و از این نظر از کیفیت و دوام بسیاری بالایی برخوردار هستند. اگر به صورت تصادفی به این میزها ضربه و یا صدمه ای وارد شود، بسیار مقاوم بوده و از آسیب و یا خراشیدگی نیز درامان هستند. پایه های این میزها با استفاده از مرغوب ترین چوب ها طراحی و تولید خواهند شد.

میزتلفن با سبک مدرن

این میز تلفن ها با استفاده از سبک مدرن تولید می شوند و بهتر است از این میز تلفن ها در کنار مبلمان مدرن استفاده کنید. همانند جلومبلی ها و میز عسلی های مدرن، میز تلفن ها نیز از طراحی ساده ای برخوردار هستند. استفاده از انواع خطوط منظم بر روی میزتلفن های مدرن می تواند نظم خاص و زیبایی مضاعفی را به آنها بخشد. این میزها  در اغلب موارد به صورت تک رنگ طراحی می شوند. از ویژگی های میزهای مدرن، قابلیت آنها برای استفاده از انواع وسایل دیگر علاوه بر تلفن بر روی آنهاست. 

میز تلفن به سبک روستیک

سبک روستیک، سبکی برگرفته از طبیعت است. در این سبک بیشتر از وسایل زیر استفاده می شود:

چوبی
حصیری
سنگی

میزهای تلفن مورد استفاده در این سبک نیز با استفاده از مواد بالا ساخته می شوند. انواع چوبی این میزها از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند. شما می توانید برحسب سلیقه هر کدام از موارد بالا را خریداری کرده و با استفاده از این میز تلفن ها دکوراسیون روستیک منزلتان را تکمیل کنید. 

آشنایی با انواع ویژگی ها و مشخصات جلومبلی و میز عسلی و میزتلفن در سایت چوب

انواع رنگ های میز تلفن

شما می توانید برای خرید یک میز تلفن مناسب و با رنگ زییا، به رنگ های موجود در دکوراسیون منزلتان دقت کنید. انتخاب رنگ، عموما به سلیقه مشتری بستگی دارد. معمولا برای ساخت انواع میز تلفن از طیف وسیعی از رنگ های تیره استفاده می شود. یکی از این رنگ ها، رنگ فندوقی است که مشتریان زیادی داشته و زیبا است.
میز تلفن ها معمولا با طرح چوب ساخته می شوند. البته باید به این نکته اشاره کرد که میزهای تلفن با انواع رنگ های روشن نیز در سایت وجود داشته و مشتریان خاص خود را دارند.

جنس انواع میز تلفن در سایت چوب

میزهای تلفن معمولا با استفاده از مواد مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیشه
ام دی اف
فلز

البته باید اشاره کرد که برخی از میزها با ترکیبی از مواد بالا ساخته می شوند و بسیار با استحکام هستند. این میزها از لحاظ وزن نیز تفاوت هایی درند. میزهایی که با استفاده از ترکیب همه مواد ساخته می شوند، وزن سنگین تری در مقایسه با دیگر موارد خواهند داشت و جابه جایی آنها از مکانی به مکان دیگر دشوار است.

جنس انواع جلومبلی و میزهای عسلی در سایت چوب

استفاده از مواد مناسب و با کیفیت برای ساخت میزها از موارد ضروری برای تولید آنها است. میزهای جلو مبلی و عسلی همانند میزهای تلفن از انواع چوب و یا شیشه تولید می شوند و زیبایی خاصی را به دکوراسیون شما خواهند بخشید. میزهای جلومبلی و عسلی باید دارای وزن های سبکی باشند تا بتوان به سادگی آنها را جابه جا کرده و برای پذیرایی از میهمانان از آنها استفاده کرد. انواع میزهای فلزی و ام دی اف در مقایسه با سایر موارد موجود در سایت سبک تر هستند. اما باید اشاره کرد که انواع چوبی بسیار پرطرفدار هستند.

انواع رنگ بندی میزهای جلومبلی و عسلی در سایت چوب

جلومبلی ها و میز عسلی هایی چوبی معمولا در رنگ هایی با تناژ چوب ساخته می شوند. این رنگ ها، رنگ های به خصوص و محدودی بوده و از این بابت تنوع رنگ بالایی وجود ندارد. اما باید اشاره کرد که جلو مبلی های فلزی تنوع رنگ بسیار بالایی داشته و موجب افزایش زیبایی دکوراسیون شما خواهند شد. از جمله رنگ های این میزها باید به موارد زیر اشاره کرد:

نقره ای
طلایی
سفید

جلومبلی های چوبی که با الهام از رنگ چوب ساخته می شوند، به هماهنگ شدن با قسمت چوبی مبلمان بسیار پرطرفدار هستند.

 اندازه انواع جلو مبلی و میز عسلی

اندازه های انواع جلو مبلی و میز عسلی بستگی به شرایط ساخت دارد. البته باید اشاره کرد که شما می توانید انواع میزهای جلومبلی و عسلی را در متراژ های گوناگون در سایت چوب پیدا کنید. برای ساخت یک جلو مبلی، استاندارد های مشخصی وجود دارد. این استانداردها با توجه به نیاز مشتری می توانند متفاوت باشند و بر حسب نیاز او استانداردهای ویژه ای را به وجود آورد. پس همه چیز بستگی به نیاز مشتری و خواست او دارد. همچنین باید اشاره کرد که سبک میز نیز در اندازه میز اثرگذار است.

اندازه میزتلفن ها با طراحی های متنوع

همانند جلو مبلی و میز عسلی ها، میزهای تلفن نیز در ابعاد و اندازه های مشخصی تولید می شوند. البته بهتر است قبل از خرید میز تلفن به ابعاد منزلتان توجه داشته باشید. برخی میز تلفن ها مخصوص فضاهای بزرگ و برخی دیگر نیز مناسب استفاده در فضاهای کوچک هستند. مثلا انواع مختلف میز تلفن های ساده مناسب استفاده در فضاهای کوچک هستند و حجم کمی از فضا را به خود اختصاص می دهند. میز تلفن های کشویی نیز در مقایسه با میزهای ساده به واسطه داشتن کشو، دارای ابعاد بزرگ تری بوده و حجم بیشتری از فضا را به خود اختصاص می دهند.

مزایای خرید جلو مبلی، میز عسلی و میز تلفن از سایت چوب

خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی چوب، دارای مزایای متعددی است:

تنوع محصولات

فروشگاه اینترنتی چوب با داشتن انواع متنوع میز های جلومبلی و میزهای تلفن، رضایت بسیاری از مراجعان و مشتریان را به به اکنون به خود جلب کرده است. شما می توانید به با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزلتان، از میان محصولات متنوع سایت چوب یکی را برگزیده و زیبایی را به منزل خود ارمغان دهید. برای فروش بیشتر محصولات، داشتن دو ویژگی تنوع و کیفیت بالا از اهمیت خاصی برخوردار است و در این زمینه سایت چوب، بسیارپیشرو و برتر عمل می کند.

قیمت مناسب و به صرفه

در فروشگاه اینترنتی چوب و به دلیل حذف واسطه ها، انواع وسایل از جمله میز های جلو مبلی و تلفن در مقایسه با فروشگاه های حضوری از قیمت منصفانه ای برخوردار هستند. در فروشگاه های حضوری مشتری می بایست هزینه های جانبی از جمله پول رفت و آمد تا فروشگاه مد نظر را نیز پرداخت کند که از این بابت ، این هزینه برای خرید از فروشگاه های اینترنتی حذف شده است. برای خرید یک میز باید به موارد زیادی از جمله جنس و ابعاد میز توجه کرد که این موارد را به راحتی می توانید در سایت چوب بررسی کنید

خرید میز جلو مبلی و میز تلفن از برندهای معتبر داخلی و خارجی

در فروشگاه اینترنتی چوب، محصولات انواع برندهای داخلی و خارجی با کیفیت مناسب عرضه شده و مشتری برحسب سلیقه می تواند از آنها استفاده کند. برندهای معتبر ایرانی و خارجی زیادی برای تهیه میزهای تلفن و جلو مبلی تلاش می کنند که از جمله برندهای ایرانی می توان به برند فیدان اشاره کرد. این برند، با قدمت زیاد و ارائه محصولات با کیفیت، می تواند انواع نیاز های مشتریان را در این زمینه رفع کند.
در سایت چوب می توانید انواع میز عسلی، جلو مبلی و میز تلفن را از معروفترین برند های داخلی و خارجی با قیمت مناسب و تنوع بالا به صورت اینترنتی خریداری کنید.

محصولات اخیرا مشاهده شده