پاف

استفاده از پاف به عنوان یک صندلی در کنار انواع دیگر مبلمان یا به عنوان میز در کنار انواع مبلمان رواج زیادی در دکوراسیون های خانگی دارد. در این زمینه سایت چوب با فروش انواع پاف از جمله پاف نیمکتی، پاف استوانه ای، پاف فلزی، پاف لمسه دوزی شده و انواع دیگر آن، با رنگ ها و طرح های گوناگون دست شما را برای خرید پاف متناسب با دکوراسیون اتاق خواب، اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی باز گذاشته است. با خرید محصولات سایت چوب، می توانید علاوه بر تجربه یک خرید راحت و مقرون به صرفه، از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند شوید.

پاف

پاف، یکی از عناصری است که کمک زیادی به زیبایی دکوراسیون داخلی خانه می کند. امروزه انواع مختلف پاف با طرح ها و رنگ های متنوع تولید و روانه بازار می شوند. علاوه بر سالن پذیرایی، از انواع پاف می توان در اتاق خواب و یا در کنار میزهای آرایش استفاده کرد. باتوجه به انواع مختلف پاف، می توان انواع طرح ها و دکوراسیون ها را در سالن پذیرایی و یا هرمکان دیگری که مورد نظر شماست به کار برد. پاف ها به عنوان مبل و نیز صندلی در دکوراسیون خانگی  مورد استفاده قرار می گیرند. سایت چوب می تواند در زمینه معرفی انواع پاف کمک شایانی به شما کند.

آشنایی با انواع پاف در سایت چوب

پاف برای استفاده در جلوی مبل

استفاده از وسایل مناسب هر چند کوچک در دکوراسیون خانگی موجب افزایش زیبایی و تنوع در آن خواهد شد. در این زمینه شاید استفاده از یک پاف مرغوب موضوع چندان مهمی به نظر نیاید، اما اگر شما بتوانید از یک پاف مناسب در کنار مبلمان و یا در هرمکان دیگری در خانه استفاده کنید، می توانید به راحتی هماهنگی و زیبایی را به جزییات دکوراسیون منزلتان ببخشید.
شما می توانید از پاف به عنوان یک صندلی در کنار انواع دیگر مبلمان موجود در دکوراسیونتان استفاده کنید. علاوه بر اینکه می توان از پاف به عنوان صندلی استفاده کرد، استفاده از آن به عنوان میز در کنار انواع مبلمان رواج زیادی در دکوراسیون های خانگی دارد. برخی از پاف ها دارای سطوح بسیار نرمی هستند که برای استفاده از آنها به عنوان میز باید توجه و دقت زیادی داشت. امروزه، گونه جدیدی از پاف تولید شده است که می توان از آنها به عنوان میز در جلوی مبلمان استفاده کرد.

استفاده از پاف های نیمکتی در اتاق خواب

این نوع از پاف ها شباهت بسیار زیادی به نیمکت دارند. اگر چه ظاهر این نوع از پاف ها شباهت زیادی به نیمکت دارد اما سختی نیمکت را نداشته و بسیار نرم و لطیف هستند. شما می توانید در پایین تخت خواب و در اتاق خواب از این نوع پاف ها استفاده کنید. علاوه بر اتاق خواب، می توان در مناطق دیگر خانه نیز از این نوع پاف استفاده کرد، اما به دلیل نرمی زیاد و سطح لطیف، بهترین وسیله برای استفاده در اتاق خواب هستند. این مدل پاف، یکی از مدل های مطرح در بازار است.

پاف استوانه ای

یکی از رایج ترین پاف های موجود در بازار، پاف های استوانه ای هستند. از این نوع پاف ها معمولا در سالن های پذیرایی و در اتاق های نشیمن استفاده می شود. این پاف ها به عنوان مکمل مبل ها نیز شناخته شده و می توان در هنگام استراحت پای خود را بر روی آن دراز کرد. این پاف ها در طرح های متنوعی تولید شده و می توان با استفاده از آنها در اتاق پذیرایی، به محیط آن زیبایی و جلوه ی خاصی را بخشید. این پاف ها به صورت گرد و بدون زاویه طراحی می شوند.

پاف با پایه های فلزی

این نوع از پاف ها دارای پایه بوده و این پایه ها می توانند ظاهری جدید و غیر متتظره را به این نوع از پاف ها بخشند. پاف هایی که دارای پایه های فلزی هستند، در ارتفاع بلند تری طراحی می شوند. ظاهر منحصربه فرد این پاف ها موجب می شود که بسیاری از مشتریان از این نوع خریداری کنند. معمولا افراد جوان و کم سن و سال تر که در خانه از دکوراسیون مدرن استفاده می کنند، مشتری اینگونه از پاف ها هستند. تعداد پایه های پاف های فلزی 4 عدد است و در این زمینه از استحکام خوبی بهره مند هستند.

پاف کوچک سه پایه

این پاف ها در کنار انواع پاف استوانه ای، از پرکاربردی ترین انواع پاف موجود در بازار هستند. این نوع نیز برای دراز کردن پاها و استراحت بسیار مناسب هستند. برخی از دیگر انواع این پاف ها به شکل مربع و یا مستطیل هستند. تنوع بالای این نوع از پاف ها در طراحی موجب می شود که مشتریان بتوانند با فراغ بال، یکی از انواع این طرخ های زیبا را خریداری کنند. از این نوع پاف، معمولا در اتاق نشیمن استفاده شده و می تواند جلوه خالبی را به دکوراسیون داخلی شما بخشد.

پاف چهارگوش

این نوع از پاف، در اندازه های بزرگی طراحی شده و می توان گفت که به اندازه یک مبل از فضای خانه شما اشغال می کند. از پاف های چهارگوش در اتاق نشیمن استفاده شده و از لحاظ شکل ظاهری نیز زیبا هستند. این پاف ها، حجم زبادی از فضا را به خود اختصاص می دهند؛ پس بهتر است قبل از خرید آنها فضای کلی منزل و دکوراسیون خانگی را در نظر گرفته و اگر حجم مورد نظر را در اختیار داشتید اقدام به خرید این نوع از پاف کنید. از این نوع پاف در دکوراسیون های ترکیبی نیز استفاده می شود.

پاف بدون پایه

همان طور که در بالا اشاره شد، پاف ها در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. اغلب پاف های موجود در بازار پایه دار طراحی و ساخته شده اند. پاف بدون پایه با طراحی منحصر به فرد منجر به خلق تنوع در این زمینه شده است. از این نوع پاف می توان برای مصارف گوناگونی استفاده کرد. شما می توانید از آنها برای استراحت و دراز کردن پاها و همچنین به عنوان یک میز کوچک نیز استفاده کنید. سطوح این نوع پاف، نرم و شکننده نیست و به گونه ای طراحی شده است که می توان از آن به عنوان میز استفاده کرد.

پاف های لمسه دوزی شده

برخی از پاف های موجود در بازار با استفاده از فن زیبا و هنرمندانه لمسه دوزی مزین و تزیین شده اند که به پاف لمسه دوزی شده شهرت یافته اند. این فن معمولا بر روی انواع مبلمان صورت گرفته اما امروزه طراحان توانسته اند از این فن زیبا بر روی انواع پاف نیز استفاده کرده و به آنها جلایی دوباره بخشند. وقتی فن لسمه دوزی بر روی انواع پاف صورت می گیرد، پاف مورد نظر شما آماده استفاده در انواع دکوراسیون با سبک کلاسیک خواهد شد. البته می توان از آنها در دکوراسیون های تلفیقی نیز استفاده کرد.

انواع پاف های جعبه ای

 این نوع از پاف به شکل یک جعبه طراحی و تولید می شوند. از این نوع پاف می توان در اتاق خواب استفاده کرد. فضای داخلی این نوع از پاف خالی است و شما می توانید وسایل خود را درون آنها قرار دهید. مثلا در اتاق خواب می توانید ملافه و ویا سایل کوجکی که متناسب با فضای داخلی پاف باشند، درون آن قرار دهید. این نوع از پاف بسیار کارآمد بوده و علاوه بر زیبایی می توانید با قرار دادن وسایل در آنها، فضای بیشتری از خانه را برای شما خالی کنند.

استفاده از پاف به عنوان صندلی میز آرایش

این نوع از پاف ها از انواع پاف های پایه دار هستند و معمولا با استفاده از دو پایه ساخته می شوند. از پاف ها معمولا برای استراحت استفاده می شود. از این نوع پاف در اتاق خواب استفاده می شود. شما می توانید در جلوی میز آرایش از آنها استفاده کنید. این پاف می تواند جلوه ی زیبایی را به میز آرایش مجلل شما بخشد و کار شما را به عنوان یک صندلی راحت تر کند. اگر شما در جلوی یک میز آرایش مجلل از یک صندلی ساده استفاده کنید، زیبایی دکوراسیون شما بهم خواهد خورد.

استفاده از پاف در راهروی منازل

معمولا افراد سردرگم هستند که از چه وسایلی بهتر است در راخروهای ورودی منازل استفاده کنند. استفاده از یک پاف در راه رو وردی منزل می تواند پیشنهاد جالیبی باشد. شما می توانید در هنگام کفش پوشیدن و یا کفش درآوردن بر روی این پاف ها نشسته و از تجمع در راه رو جلوگیری کنید. با استفاده از پاف در راه روی ورودی منازل، هم می توانید دکوراسیون داخلی منزل خود را شیک و مجلل جلوه داده و هم نظم و انضباط را خانه خود بیاورید.

استفاده از پاف به عنوان عنصر تکمیل کننده مبلمان

در برخی از ست های مبلمان از انواع مخصوص پاف استفاده می شود. در این زمینه نیز روش های مختلف و به خصوصی وجود دارد که چگونه بتوان از پاف نهایت استفاده را کرد. علاوه بر مبلمان، پاف می تواند عنصر تکمیل کننده کاناپه ها نیز باشد. معمولا از این روش در فضاهای کوچک استفاده می شود، زیرا در فضاهای کوچک  امکان استفاده از چیدمان های متفاوت وجود نداشته و با استفاده از پاف می توان به راحتی تنوعی را در چیدمان مبلمان به وجود آورد.

آشنایی با ویژگی ها و مشخصات پاف در سایت چوب

جنس انواع پاف

پاف ها در جنس های متنوعی تولید می شود و خرید هریک از آنها بستگی به نظر و خواست مشتری دارد. اگر پاف خریداری شده توسط شما دارای جنس باکیفیتی باشد، می توان تا سال ها از آن استفاده کرد. پاف های مرغوب عموما از جنس ابریشم هستند. البته نباید از این نوع پاف به صورت مداوم و هیشگی استفاده کرد. اگر شما به دنبال پاف با جنس مرغوب هستید به گونه ای که همیشه و در هر شرایط بتوانید از آن استفاده کنید بهتر است از نوع پنبه و یا چرم آن استفاده کنید تا بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید.

ابعاد مختلف پاف

پاف ها در ابعاد مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. برخی از آنها در ابعاد بزرگ و برخی دیگر نیز در ابعاد کوچک تر طراحی و تولید می شوند. وقتی شما از مبلمانی با ابعاد بزرگ در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می کنید، حتما باید از یک پاف متناسب با ابعاد آن درکنارش استفاده کنید. همچنین اگر از مبلمانی با ابعاد کوچک تر در منزل بهره می برید، بهتر است از یک پاف با ابعاد کوچک نیز در دکوراسیون داخلی استفاده کنید. عنصر هماهنگی می تواند فضای کلی دکوراسیون منزل شما را بیش از پیش زیبا جلوه دهد.

انتخاب پارچه ای مناسب برای پاف

پاف ها معمولا برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. پس بهتر است پافی را انتخاب کنید که دارای پارچه ای مناسب باشد. اگر رنگ پارچه شما روشن باشد، ممکن است کثیفی را زود بروز داده و شما مجبور باشید که به صورت متعدد پارچه را شست و شو دهید و به این ترتیب پارچه در اثر شستشوی مداوم دچار فرسایش شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم از پارچه های مدرن ضد لک برای انواع پاف استفاده کنید. شما می توانید این پارچه ها را در کمترین زمان و با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

مزایای خرید پاف به صورت اینترنتی از سایت چوب

امروزه و در عصر نوین تکنولوژی، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که با استفاده از خرید های اینترنتی در کمترین زمان، هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کنند. فروشگاه اینترنتی چوب نیز یکی از معتبرترین فروشگاه های آنلاین است که محصولاتش هم تنوع بالایی داشته و هم از کیفیت بی نظیری برخوردار هستند.

قیمت مناسب انواع پاف

اگر شما به صورت حضوری وسیله ای را خریداری کنید، باید هزینه های جانبی زیادی را مانند رفتن تا فروشگاه مقصد، هزینه بنزین ماشین و در نهایت خستگی خودتان را پشت سر گذارید. امروزه و در فروشگاه اینترنتی چوب، تمامی این مشکلات با استفاده از یک کلیک ساده در صفحه لب تاپ حل شده است. با استفاده از روش خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی چوب، می توانید با هزینه ای کمتر و به صرفه محصول مورد نظر خوذتان را خریداری کرده و متحمل هزینه های جانبی نشوید.

برندهای معتبر تولید کننده پاف

همان طور که در بالا اشاره شد، محصولات عرضه شده در سایت چوب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. سایت چوب از محصولات برندهایی استفاده می کند که مشتریان سال هاست از محصولات آنها استفاده کرده و رضایت خود را بر این مبنی اعلام کرده اند. ساحل چوب، یکی از برندهای معتبر ایرانی برای تولید انواع پاف است که محصولات این برند از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. محصولات این برند در رنگ ها و طرح های مختلف تولید و روانه بازار می شوند.

محصولات اخیرا مشاهده شده