نیمکت ناهارخوری

نیمکت مورد استفاده در کنار میز ناهارخوری می تواند دارای اندازه های مختلفی باشد. نیمکت های دونفره و سه نفره از جمله این محصولات هست. همچنین نیمکت ناهار خوری می بایست دارای طرحی متناسب با دکوراسیون باشد تا با سایر لوازم منزل و به خصوص آشپزخانه هماهنگی داشته باشد. در سایت چوب، طیف وسیعی از انواع نیمکت ناهار خوری در طرح و رنگ های متنوع از کلاسیک گرفته تا فانتزی عرضه شده تا بتوانید طبق سلیقه خود بهترین مدل نیمکت را انتخاب کرده و از چیدمانی جدید و منحصر به فرد در آشپزخانه خود بهره ببرید.

نیمکت ناهار خوری


نیمکت ناهار خوری یکی از وسیله های چوبی در محیط آشپزخانه است و این امکان را دارد تا در دیگر فضاهای خانه مورد استفاده قرار گیرد. امروزه استفاده از این نوع مبلمان در کنار سایر اجزا ناهار خوری، مرسوم شده است. 
صندلی ناهار خوری تک نفره معمولی یا راحتی عمدتا به نیمکت ها ترجیح داده می شوند اما در پایان انتخابی، صحیح تر خواهد بود که با شرایط فضا همخوانی داشته و بهترین کارایی را داشته باشد. 
نیمکت ناهار خوری را می شود به نوعی مدل هیبرید بین صندلی معمولی و مبل راحتی دانست و دقیقا به همین دلیل است که در برخی فضاها، نیمکت کارایی بیشتری نسبت به صندلی معمولی دارد. مثلا استفاده از نیمکت ناهارخوری کنار دیوار خیلی بهتر و جادارتر از صندلی معمولی است. همچنین نیمکت ها محیط را خیلی گرم تر و صمیمی تر نشان می دهند.
هنگام خرید نیمکت ناهارخوری باید به نکات مهمی توجه داشت که مهم ترین آن، هماهنگی با چیدمان و دکوراسیون منزل است.

ترکیب چیدمان نیمکت غذاخوری با صندلی و میز


چیدمانی که توصیه می شود،به کار بردن صندلی های معمولی در کنار نیمکت ناهار خوری است، طوریکه یک طرف نیمکت قرار بگیرد و طرف دیگر میز، از صندلی تک نفره استفاده شود. 
چیدمان اطراف میز ناهارخوری با نیمکت و صندلی تک نفره آزادی عمل بیشتری به مهمانان یا اعضای خانواده داده و هر شخصی می تواند گزینه ای را که با آن راحت تر است، انتخاب کند.
همچنین  به این مورد هم توجه داشته باشید که چیدمان یکدست همیشه زیبا به نظر نمی رسد . گاهی اوقات باید از چیدمان های متفاوت و متنوع نیز استفاده کرد.  همین  دلیل ساده احساس رضایت مهمانان را در پی خواهد داشت. 
همچنین با توجه به تغییر خلق و خو و اخلاقیات افراد در این روزها، دیگر نمی توان برای چند میهمانی که با هم به منزل تشریف می آورند فقط یک نوع دکوراسیون و… در نظر گرفت! بلکه می توان انواع صندلی و نیمکت را برای سلیقه های متفاوت در اطراف میز ناهارخوری قرار داد تا هر فردی با توجه به سلیقه خود، یکی را انتخاب نماید.

نیمکت بدون پشتی برای شما مناسب است یا نیمکت با پشتی؟


به طور کلی نیمکت ناهار خوری در دو نوع با تکیه گاه و بدون تکیه گاه هستند. این که نیمکت با تکیه گاه برای خانه شما مناسب است یا نیمکت بدون تکیه گاه، بستگی به دکوراسیون فضای غذاخوری شما دارد. به طور کلی لازم است دو نکته مهم زیر را به هنگام انتخاب در توجه کنید:
معمولا نیمکت‌هایی که دارای تکیه گاه هستند، حس راحتی بیشتری را به فرد منتقل می‌کنند و باعث می شود که شما و میهمانتان راحت‌تر روی آن احساس کنید. به واسطه همین نیمکت‌ها نیز قوز کردن به هنگام خوردن غذا تا حد خیلی زیادی کم می شود.
نیمکت‌های بدون تکیه گاه، دست شما را درچیدن  باز می‌گذارند و فضای بسیار کمتری نیز می گیرد. از سویی نیز می‌توانند ظاهری زیبا به چیدمان خانه شما ببخشند.

بهترین متریال در تولید نیمکت ناهار خوری چیست؟


نکته حائز اهمیتی دیگری که به هنگام انتخاب و خرید میز ناهارخوری نیمکتی باید توجه کنید این است که ناهارخوری شما از چه جنسی است و متریال‌های سازنده آن چه هستند؟

چوب


چوب را می‌توانیم بهترین متریال برای تولید نیمکت ناهار خوری بدانیم، اما ضروری است که در انتخاب طرح آن نیز توجه لازم به کار گرفته شود. ناهارخوری چوبی می‌تواند برای فضاهای مختلف و سبک‌های دکوراسیونی متفاوت، گزینه خوبی باشد. از طرفی چوب مقاوم‌تر و محکم‌تر است و در صورت ریخته شدن غذا روی آن‌ها به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

چوب و پارچه مبلی


می‌توانید میز ناهارخوری خود را چوبی انتخاب کنید ولی در انتخاب نیمکت‌ها با سلیقه تر عمل کنید. ترکیب چوب و پارچه نیز گزینه بسیار زیبای برای نیمکت‌های ناهارخوری است. اگر نیمکت‌ها را راحتی و پارچه‌ای انتخاب کردید، می‌توانید چند تا کوسن نیز روی آن قرار دهید تا راحتی آن بیشتر شود.

چرم


چرم گزینه خوبی برای میز ناهارخوری شما نیست، اما می‌توانید نیمکت‌ ناهارخوری خودرا چرم انتخاب کنید. چرم ضد آب است و نمای بیشتری به محیط می دهد. البته اگر میخواهید نیمکت‌ها را روبه روی پنجره قرار دهید، بهتر است جنس چرم رانخرید. چون رنگ چرم با گذشت زمان و در مقابل آفتاب می‌تواند تغییر کند. بهترین انتخاب برای شما پارچه مبلی مانند مسکو،ملیتا،آیریس و..... می باشد

مخملی


جنس رویه نیمکت‌های شما می‌توانند مخملی نیز باشند. جنس مخملی می‌تواند جلوه‌ای بسیار زیبا به چیدمان خانه شما بخشد. البته اگر بچه کوچکتر دارید، جنس مخملی چندان انتخاب خوبی نیست.

نیمکت غذاخوری اِل


نیمکت‌ ناهارخوری اِل به صورت خاص برای میزهای تک پایه طراحی شده‌اند. میزهایی مثل سانزا، میا و کامیلو. لازم به گفتن نیست که آن‌ها به هیچ عنوان با میزهای پایه‌دارهماهنگ نمی شوند. اگر دیدید هیچ جوری نمی‌توانید برای پایه‌اش فکری بکنید، اندازه نیمکت را طوری سفارش دهید که با پایه‌های اختلالی ایجاد نکند و بتوانید  راحت بنشینید. کاربرد این نیمکت‌ها به طور خاص برای ایجاد فضایی راحت است. خانواده‌های چند نفره می‌توانند از این نیمکت ناهارخوری استفاده کنند و از فضای خوب آن استفاده کنند.
 

چرا نیمکت ناهار خوری؟


یکی از مهم‌ترین کاربردهای نیمکت ناهار خوری را شاید بتوان این امکان در نظر گرفت که شما را از شکل سنتی غذا خوردن خارج می‌کند. بنابراین این نکته را هم در نظر بگیرید که وقتی اشکال و اندازه اتاق را در نظر بگیرید و نیمکتی سفارش دهید، قطعاً از تناسبی که با فضا ایجاد می‌کند، شگفت‌زده خواهید شد. در ادامه به ارائه چند دلیل پرداخته‌ایم که چرا نیمکت غذاخوری، گزینه مناسبی است!

اقتصادی بودن


این موضوع بستگی به ابعاد نیمکت ناهار خوری که انتخاب می‌کنید، دارد اما هزینه صندلی‌های میز ناهارخوری می‌تواند خیلی گران باشد. یک نیمکت به شما این اجازه را می‌دهد به مراتب بیشتر از صندلی از آن کار بکشید و خیلی هم راحت است.

همه‌کاره بودن


چه نیمکت بدون پشتی باشد، چه با پشتی یا به شکل اِل، ست ناهارخوری این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی چیدمان میز ناهار خوری خود را تغییر دهید. می‌توانید دو نیمکت ناهارخوری را روبروی هم قرار دهید و دیگر از صندلی هم استفاده نکنید.

از فضا درست استفاده کردن


اگر نیمکت بدون پشتی خریداری کرده باشید، به راحتی می‌توانید آن را زیر میز هل دهید و دیگر سر راهتان نباشد. شاید یکی از مهم‌ترین کاربردهای این‌گونه نیمکت‌ها را بتوان استفاده درست و به‌اندازه از فضا در نظر گرفت. بنابراین وقتی نیمکت ناهارخوری داشته باشید در اوقاتی که یک زوج را دعوت می‌کنید، می‌توانید جایشان را کنار هم بگذارید.

ویژگی‌های نیمکت چوبی


طراحی ساده و مینیمال
قابل استفاده در بخش‌های مختلف منزل
ساخته شده از چوب‌ راش
کیفیت و دوام بالای محصول
دارای یک سال ضمانت پس از فروش
دارای ابعاد متناسب
قابل سفارش در اندازه‌های مختلف
 

خرید به‌ صورت آنلاین بهتر است یا حضوری؟


گاهی افراد با این سوال روبه رو می‌شوند که آیا خرید اینترنتی برای آن‌ها گزینه خوبی است؟ درواقع آن‌ها نگران هستند که می‌توانند کیفیت مناسبی را پیدا کنند؟! آیا این امکان و فرصت را دارند که تمام مدل‌های موجود در بازار را مشاهده کنند؟!
بدیهی است شما برای خرید حضوری باید ساعت ‌های زیادی را در بازارهای مختلفی بگذرانید تا بتوانید درصدی از تنوع موجود در این زمینه را مشاهده کنید، درحالی‌که وب‌ سایت choob.ir تمام این تنوع را در اختیار شما قرار داده است و بدون محدودیت امکان مشاهده و مقایسه محصولات چوبی را خواهید داشت.
بنابراین توصیه ما بر این است که خرید خود را به‌ صورت آنلاین و بدون دردسر پیگیری کنید و با خرید نیمکت ناهارخوری درجه ‌یک،  محیط خانه خود را زیبا و کاربردی کنید.

راحتی خرید اینترنتی


شما می توانید در منزل، محل کار یا هر مکان دیگری بنشینید و به راحتی خرید اینترنتی خود را انجام دهید و این یکی از مهمترین مزایای فروشگاه اینترنتی به شمار می رود. همچنین می توانید به همان آسانی که محصولات را از طریق اینترنت سفارش می دهید، می توانید درخواست خرید محصولات خود را لغو کنید. البته هر فروشگاه اینترنتی ضوابط خاص خود را برای لغو سبد خرید محصولات دارد.
دلایل رضایت خریداران از انجام خرید اینترنتی خیلی زیاد هستند، و در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم:
صرفه جویی در زمان خرید
راحتی انجام خرید
امکان جستجو و بررسی قبل از خرید
وجود تخفیف های مناسب و محصولات با قیمت های کمتر
تنوع بسیار زیاد برای خرید
امکان مقایسه بین گزینه ها قبل از خرید
امکان پرداخت در محل
صرفه جویی در زمان

جمع بندی 


در این مقاله با  انواع نیمکت ناهار خوری آشنا شده اید و برای دیدن تنوع بیشتر محصولات و سفارش خرید می توانید به سایت چوب به نشانه اینترنتی choob.ir مراجعه کنید.

محصولات اخیرا مشاهده شده