اتاق خواب

چیدمان و دکوراسیون  اتاق خواب همواره یکی از دغدغه های بانوان بوده است اما در سایت چوب  با فراهم آوردن مجموعه ای از سرویس خواب متنوع  و با کیفیت عالی  این نگرانی را برطرف کنیم. شما می توانید  مدل های مختلف سرویس خواب از جمله تخت دونفره و تک نفره، پاتختی، دراور و کنسول، کتابخانه و آینه های قدی را در سایت چوب مشاهده کرده و از خریدی راحت و بی دردسر لذت ببرید. با خرید اینترنتی علاوه بر دیدن تنوع محصولات، زمان کمتری را صرف خرید میکنید. همچنین دسترسی شما به خدمات و محصولات بیشتر شده و هزینه های سربار(شامل هزینه کرایه بار) شما نیز کاهش پیدا می کند.

اتاق خواب


سرویس اتاق خواب به مجموعه ای از وسایل اتاق خواب گفته می شود که بخش مهمی از آن را تختخواب تشکیل می دهد. سرویس خواب همان تختخواب ها نیستند و می توان گفت تختخواب تنها بخشی از سرویس خواب به حساب می آیند.سرویس خواب شامل:
تختخواب 
پاتختی
درآور و کنسول و آیینه
پاتختی 
پاف
 بیشتر قسمت های سرویس خواب را از مواد مختلفی هم چون چوب می سازند . البته علاوه بر چوب مواد دیگری هم در تولید بدنه ی تخت خواب ها و کمد های آن به کار می روند. این چوب ها می تواند فرق داشته باشد و نقش اصلی در قیمت آن ها دارند . هرچه چوب های با کیفیت در ساخت این سرویس ها به کار روند قیمت پایانی آن ها بیشتر خواهد بود .
 

تختخواب 2 نفره برای اتاق خواب


یکی از مسائل مهم اتاق خواب ، تهیه سرویس خواب مناسب می باشد. شما می توانید با انتخاب طرح های زیبا و شکیل، زیبایی اتاق خواب خود را چند برابر کنید. سایز و ارتفاع تختخواب باید استاندارد باشد، این مسئله برای افراد درشت اندام و قد بلند اهمیت بیشتری دارد. مهم‌ترین مسئله‌ای که بیش از هر چیز باید به آن توجه کرد داشتن احساس راحتی است و کوچک بودن اندازه تخت خواب، حس بدی را در فرد ایجاد می‌کند، و نتیجه‌ای جز بی‌خوابی و شروع روز‌ کسل کننده ندارد. بنابراین در خرید سرویس خواب باید اندازه استاندارد آن را باید تهیه کرد .

تخت خواب تک نفره


سرویس خواب های تک  نفره در اتاق خواب  دارای سایز‌های متفاوتی‌اند که طول همگی آن‌ها ۲۰۰ سانتی‌متر و عرض‌های ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۴۰ می‌باشد. اما سایز استاندارد در تخت خواب‌های یک نفره، طول دو متر، عرض ۹۰ سانتی‌متر و ارتفاع ۳۵ سانتی‌متر است. نکته مهمی که درباره سایز تخت‌های یک نفره باید مد نظر قرار دهید جثه افراد می‌باشد. به عنوان مثال تخت استاندارد یک نفره، مناسب فردی با اندام متوسط است.

تخت خواب یک و نیم نفره


سرویس خواب  یک و نیم نفره که به تختخواب دو قلو نیز  می گویند مناسب هر اتاق خواب می باشد.  این طرح تخت خواب دارای عرض ۱۴۰ سانت می باشد و برای افراد قد بلند انتخابی مناسب  می باشد. همچنین اگر شما تمایل دارید از تختخواب به صورت مشترک با فرزندتان استفاده نمایید بهتر است این مدل تخت خواب ها را انتخاب کنید.
برای طراحی تخت خواب یک و نیم نفره از متریال های مختلف نظیر ام دی اف و چوب و فلز استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید از تختخواب مدت زمان بیشتری استفاده نمایید تختخواب چوبی می تواند برایتان انتخابی خوبی باشد. تخت خواب ها با جنس ام دی اف از کیفیت بالایی برخوردار هستند به همین خاطر قیمت بالایی نسبت به سایر تخت خواب ها دارند. 
 

دراور، کنسول و قاب آینه برای اتاق خواب


دراور، کنسول و قاب آینه چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب را زیبا می کند. این محصولات را امروزه چه در کنار مابقی اجزا سرویس خواب و چه به صورت تک می توان از آن در اتاق نشیمن و یا حتی محیط های کاری نیز استفاده نمود.مدل های مختلف دراور و قاب آینه حال حاضر بازار این ذهنیت را برای شما بوجود می آورد که آیا کدام محصول و با چه سطح کیفیتی برای شما مناسب است.سایت چوب  در این بخش با در کنار یکدیگر قرار دادن مدل های مختلف دراور و قاب آینه سرویس خواب در تلاش است تا شما بتوانید بهترین و به صرفه ترین خرید ممکن را برای اتاق خواب خود  داشته باشید.

کمد و جالباسی


انتخاب مدل کمد و جالباسی  اثر چشمگیری برای زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید. وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم برای اتاق خواب خواهد بود.  برای مثال اگر در خانه قدیمی زندگی می کنید ممکن است اتاق خواب شما از مساحت کمی برخوردار باشد و با مشکل فضا روبرو باشید که در این شرایط استفاده از کمد مناسب برای ذخیره وسایل مورد نیاز تان اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. طراحی کمد و جالباسی  یکی از ملزومات هر اتاق خوابی است و به نوعی چیدمان اتاق بدون وجود کمد ناقص خواهد بود.
 

پاتختی در سرویس اتاق خواب


امروزه یک اتاق خواب بدون سرویس خواب با تمام اجزایش تقریبا غیر قابل تصور است. یکی از اجزای اصلی و پرکاربرد سرویس خواب، میز‌های پاتختی هستند که کاربردهای بسیاری در اتاق خواب و در کنار تخت دارند. اول  باید تخت‌ را به عنوان نقطه کانونی اتاق خواب در نظر بگیریم و بعد اجزاء اتاق خواب را باید با آن ست کرد. در مرحله دوم برای انتخاب درست میز پاتختی، باید سبک دکوراسیون اتاق خوابتان را در نظر گرفته و به تناسب آن میز پاتختی مدرن یا کلاسیک خود را انتخاب کنید که البته انتخاب شما با توجه به نوع سرویس خواب انتخابی‌تان یعنی سرویس خواب کلاسیک و یا سرویس خواب مدرن خواهد بود.

آینه قدی در اتاق خواب


آینه قدی از دیگر محصولات بسیار زیبا و همچنین پرکاربرد در دکوراسیون اتاق خواب است. آینه قدی می تواند دارای مدل های مختلف و همچنین ارتفاع و عرض های متفاوتی باشد.اینکه چه مدل آینه قدی مناسب فضای مد نظر شماست و می بایست دارای چه ویژگی های ساختاری باشد از جمله مهمترین نکات در خرید این دسته از محصولات است.

کتابخانه


با وجود کتابخانه در اتاق خواب دیگر نگران بی نظمی در چیدمان کتابها نباشید. بهتر است کتاب ها با اصول و قاعده چیده شوند تا بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و هم جنبه زیبایی و تزئینی را در نظر گرفته باشید. از آنجا که وقتی کتابی در کتابخانه قرار دارد ممکن است چند وقت یک بار مورد مطالعه قرار بگیرد سعی کنید تقسیم بندی و چیدمان کتاب ها به گونه ای باشد که دسترسی آنها راحت باشد.
 

باکس، فریم و جک تختخواب


تخت جک دار در اتاق خواب ، به تخت‌هایی گفته می‌شود که کفی تخت به صورت متحرک است و توسط یک جک فلزی قوی بالا می‌آید. با کمک این محصول،  فضایی مجزا و زیادی زیر تخت ایجاد می‌شود که می‌توان آن را یک انباری خانگی کوچک اما کاریردیبه شمار آورد. این تخت کمجا، برای خانه‌ها به خصوص خانه‌های نقلی  بسیار مناسب است.  تخت خواب باکسی جک دار از یک کلاف فلزی بسیار محکم و جک‌های صنعتی ۳۰۰۰ نیوتنی تشکیل شده است.

تشک


تشک خوب و مناسب می‌تواند به شما در اتاق خواب حس آرامش دهد و بدون تردید  یکی از رازهای زندگی بهتر، یک خواب آرام  و راحت شبانه است، تا شما را سرحال و سالم نگه دارد. همه ما انسان ها روزانه ساعات زیادی از وقت خود را صرف زندگی روزمره می‌کنیم و مقدار قابل توجهی از انرژی خود را در این فرایند از دست می‌دهیم. اما چطور باید این انرژی را بازیابی کنیم؟ بخشی از این انرژی با داشتن خوابی آرام و خوب بر روی یک تشک مناسبدر اتاق خواب  به دست می‌آید.

پاف سرویس خواب


پاف سرویس خواب یکی از پرکاربردترین و زیباترین تکه‌‌های سرویس خواب که در چیدمان اتاق خواب بسیار زیبا است. پاف سرویس خواب یک صندلی یا شاید بتوان گفت مبل بدون پشتی است که در پایین و انتهای تخت قرار می‌گیرد. این صندلی  می‌تواند به صورت یک چهارپایه معمولی برای نشستن بکار گرفته شود و یا به عنوان یک گنجه جادار برای انبار کردن و چیدن وسیله‌های اضافی در داخل آن مورد استفاده قرار گیرد.
 

بالش


بالش طبی در اتاق خواب کارایی زیادی دارد، بالش طبی  به بالش هایی گفته می شود که ارتفاع کوتاه و سفتی دارند. امروزه بیشتر بالش های اسفنجی یا مموری فوم را به عنوان بالش طبی در بازار شناخته شده است.
بالش های طبی به دو گروه اصلی فوم دار و بادی تقسیم می شوند. توصیه بیشتر پزشکان استفاده از نوع فوم دار است. بالش فوم دار که به نام بالش هوشمند نیز معروف است، در اثراستفاده تغییر حالت می دهد. مثلا قسمتی از بالش که گودی گردن شما را پر می کند، برجسته می ماند و سایر قسمت ها کمی فرو می روند و پس از استفاده به شکل اولیه اش باز می گردد.
 

ویژگی های سرویس اتاق خواب در سایت چوب


یکی از مهم‌ترین لوازمی که در اتاق خواب وجود آن لازم و ضروری به شمار می‌آید یک سرویس خواب زیبا و خوب است. سرویس خوابی که یک استراحت خوب و راحتی را برای شما به همراه داشته باشد. ترکیب رنگ، متریال کالای خواب ساخته شده و سایر شرایط دیگر که همگی در کنار هم یکی ویژگی خوب را برای شما فراهم می‌سازند.
اگر شما هم قصد خرید سرویس خواب دارید ممکن است سوالات زیادی برایتان پیش بیاید سوالاتی از جمله، سرویس خواب را از چه جنسی انتخاب کنم؟ سرویس خواب چه رنگی باشد بهتر است؟ زیبایی سرویس خواب مهمتر است یا دوام آن؟ و ... برای گرفتن جواب این سوالات و دانستن نکات مهم برای یک انتخاب ایده آل به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما با مشاوران سایت ما تماس حاصل فرمایید.

محصولات اخیرا مشاهده شده